RRETH NESH

zbulim i madh

XINDA

PREZANTIMI

Prodhimi përzjerë extruder që nga viti 1996

25 vjet përvojë në përzjerë plastike

2500linja përzjerë drejtimin në 48  vende

Vendlindja e Co-kneadernë Kinë

Patentuar gocë e moluskut fuçi vidhos binjake extruder

Mbi 40000fabrikë të prodhimit m²

 • -
  E themeluar në vitin 1996
 • -
  25 vjet përvojë
 • -+
  2500+ LINES drejtimin e
 • -+
  40000+ SQM Fabrikave për prodhimin

produktet

risi

 • High Concerntrated Color Masterbatches Compounding Making Machine With Four Flights Screw

  High Concerntrated Col...

  Description For Products Application For Co-kneader Output For Reference Layout for HFFR working process Output For Reference Model SKW-85 SKW-105 SKW-125 Co-kneader Screw Diameter 85 105 125 L/D Ratio 15-22 15-22 15-22 Max.Motor Power 600 600 600 Main Motor Power 110-160 200-280 350-450 Second-stage Screw Diameter 150 180 220 Second-stage Screw L/D Ratio 7 7 7 Max.Screw Speed 60 60 60 Second-stage Motor Power 55 75 110 Reference Output(KG) SKW-85 SKW-105 SKW-125 ...

 • Concentrates Masterbatch Compounding Extruder And Pelletizing Line

  Concentrates Masterbat...

  XINDA Co-Kneader family SJW(M) System SJW(C) System SJW(T)System SJW(M) System Melt pump is installed between the main extruder and the die. The benefits of melt pumps for extrusion operations includes the elimination of surging and other fluctuations, reduction of inconsistent melt temperatures, high pressures at lower product temperatures, compensation for the pumping or mixing capacity of the extruder, possibly reduced start-up times, and reduction of energy required by the extruder Applic...

 • Underwater pelletizer

  Underwater pelletizer

  Volumetrike ushqyes Një ushqyes volumetrike, nga ana tjetër, e bën këtë në bazë të vëllimit në shpejtësi. Një ushqyes volumetrike është një sistem dozimin që furnizon sistemin e prodhimit me një vëllim të caktuar të materialit, në një afat kohor të caktuar, i bazuar në të ashtuquajturin parim zhvendosje. Në kontrast me një ushqyes gravimetrike, shpejtësia dozimin e një furnizues volumetrike duhet të zgjidhen me dorë, të cilat mund të ndryshojnë bazuar në natyrën e materialeve të dhëna të para. Për shembull, masterbatch kërkon një krahasimin të ndryshme me shpejtësi ...

 • mikser dhe përzierje

  mikser dhe përzierje

  SRL-Z Mixing Units Application: High speed mixing for plastic mixing, drying and coloring Self-friction and electric heating options for high speed mixer Lid adopt with dual-gaskets sealing, pneumatic opening Stirring blade with balancing test Omron temperature meter, Schneider low-voltage components Optional with screw loaders and pulse dust collector Available with individual high speed mixer or horizontal cooling mixer Specification Model EFFCTIVEVOLUME MOTOR  DISCHARGING  WEIGHT SR...

LAJME

Shërbimi i parë

Send your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne